Extremalnie bez granic

1548

IMG_8331„Granice są w nas” – pod takim hasłem spotkaliśmy się w powalentynkową niedzielę w kętrzyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Kazimierza Wielkiego, aby zobaczyć niesamowite widowisko przygotowane przez młodych i zdolnych ludzi.

W ostatnią niedzielę karnawału Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie przygotował dla mieszkańców Kętrzyna specjalne widowisko sportowo-edukacyjne „Extreme Show”, czyli szał ekstremalnych atrakcji.

Podczas imprezy nie zabrakło szczudlarzy, monocyklistów oraz grupy breakdance. Główną atrakcją wieczoru były pokazy dwóch uczestników polskiej edycji  „Mam Talent” – Mieszka Włodarczyka wykonującego triki koszykarskie i Michała Koziołka, trenującego od 14 lat akrobacje na rowerze.

Ostatnim elementem show był występ polskiego iluzjonisty Łukasza Granta, znanego między innymi z programu TVP1 „Rower Błażeja”. Magik wybierając chętnych z widowni wykonał kilka zaskakujących sztuczek wprawiając w zachwyt zebranych mieszkańców miasta.

Extreme Show jest projektem stworzonym przez Andrzeja Rutkowskiego, który zrzesza utalentowanych ludzi uprawiających różne rodzaje sportów ekstremalnych. Wizyta w Kętrzynie jest częścią tourne, które grupa prowadzi na terenie Mazur i Podlasia.