II MISTRZOSTWA PHILIPS KĘTRZYN – 09.05.2015

2118

1 (1)W sobotę 09.05.2015 na miejskich kortach w Kętrzynie odbyły się II TENISOWE MISTRZOSTWA PHILIPS KĘTRZYN. W turnieju zorganizowanym przez UKS Kętrzynianka w ramach Wolontariatu Pracowniczego Philipsa, wzięło udział kilkunastu Pracowników firm Philips Kętrzyn oraz MST Kętrzyn. To już 2-ga odsłona tego turnieju od 2014r. i po raz kolejny była doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu po pracy oraz promocji zdrowego trybu życia.
II-gie Mistrzostwa Philips Kętrzyn tradycyjnie przebiegały w sportowej i rodzinnej atmosferze. Tego dnia na kortach nie zabrakło także kilku kibiców z Kętrzyna i znajomych.

Zgodnie z regulaminem turnieju, na drodze losowania tenisiści zostali podzieleni na 2 grupy (grupę białą i grupę czerwoną), w których zagrano mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie rozegrano mecze o miejsca, półfinały i finał. Turniej zakończono w godzinach popołudniowych meczem finałowym, w którym SEBASTIAN PALAMAR pokonał PIOTRA KURGUNA (obaj z działu jakości w firmie Philips).

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody i upominki z logo firmy Philips, a także okolicznościowe medale za miejsca 1-10 i puchary za miejsca 1-3.

Wyniki końcowe II Mistrzostw Philips Kętrzyn – Miejsca 1-8:
1. SEBASTAIN PALAMAR – Philips
2. PIOTR KURGUN – Philips
3. DANIEL BEMBAS – Philips
4. DARIUSZ DEMECKI – Philips
5. BOGDAN GŁODOWSKI – Philips
6. ARTUR FILIPEK – Philips
7. JERZY DZIERŻAK – Philips
8. KRZYSZTOF ŁOBODZIŃSKI – MST

Gratulujemy !
Więcej zdjęć na stronie: www.uksketrzynianka.pl

1 (1)