Bilard Sportem Wszystkich – Polska Gra w BILARD – Kętrzyn

1660

W ramach akcji „Polska Gra w Bilard” w oœmiu miejscowoœciach zorganizowane zostały pokazy trików bilardowych w wykonaniu mistrza Polski Ziemowita Janaszka. Pokaz zawitał również w piątek 25 września do Kętrzyna, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem sympatyków gry w bilard.

Bałtyckie Centrum Bilardowe w Kętrzynie istnieje od niespełna roku. W tym czasie wśród zawodników zdążyło  zyskać reputację miejsca, oferującego jedne z najlepszych warunków do gry na najwyższym poziomie. Regularnie trenują tu najmłodsi, mający pójść w ślady Mistrza Polski – Dawida Tonojana.

To wszystko sprawiło, że Kętrzyna nie mogło zabraknąć na trasie Akcji „Bilard Sportem Wszystkich – Polska Gra w Bilard”.  Pokaz Ziemowita Janaszka obejrzało około 100 osób. Aplauz, przeplatany z dziecięcym sceptycyzmem sprawił, że Ziemowit Janaszek sięgnął po najciekawsze  zagrania -między innymi  – nieprezentowany wcześniej trik na pięciu stołach, na których 25 bil wbił poniżej 9 sekund. Osoby biorące udział w pokazie mogły zobaczyć niesamowite sztuczki oraz zapoznać się z tajnikami gry w bilard. Podczas trwania pokazu wręczono gadżety oraz materiały promocyjne.