2 kolejka ligi wojewódzkiej piłki siatkowej Młodzików za nami

1668

22 listopada 2015 w Ełku rozegrana została 2 kolejka ligi wojewódzkiej Młodzików.

Trzy drużyny: KS Kurian-volley Absolwent Olsztyn, UKS Herkules Ełk oraz ENERGA MKS MOSiR Kętrzyn walczyły ze sobą o wyjście z grupy do ligi wyżej.

W pierwszym meczu Kętrzyniacy zostali pokonani przezkolegów z Olsztyna. Gra była wyrównana, obie drużyny walczyły o każdy punkt, jednak Olsztyn i tym razem okazał się lepszy. Źli sami na siebie Kętrzyniacy, bo wiedzieli, że mogli to wygrać udali się do szatni, aby po męsku porozmawiać. To chyba pomogło bo drugie spotkanie z gospodarzami przebiegło inaczej. Tu sety trwały nawet do 38 pkt. na korzyść Kętrzyna. Wygrywając z Ełkiem uwierzyli w końcu w siebie, że można jeżeli walczy się do końca. Tego dnia najlepszy okazał się Olsztyn i to on awansuje do 2 ligi. Nie spuszczamy głowy, będziemy dalej walczyć. Zaczęliśmy treningi od sierpnia. Przecieramy szlaki, a pierwsze kroki zawsze są pod górkę. Liczymy na kibiców bo już 6 grudnia 2015r w Kętrzynie rozegrana zostanie 3 kolejka ligi wojewódzkiej MŁODZIKÓW w hali przy Zespole Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej przy ul. Wojska Polskiego 12.

Sponsorem strategicznym siatkarzy MKS MOSiR Kętrzyn jest ENERGA S.A

Skład drużyny ENERGA MKS MOSiR Kętrzyn: Filip Grabowski, Kacper Lipka, Przemek Łobodziński, Szymon Zalewski, Klaudiusz Cichecki, Szymon Błaszczak, Kamil Kaczanowski, Konrad Skóra, Adrian Popławski, Wojtek Hrycenko (kapitan), Mariola Piórkowska-trener.

Więcej informacji o sekcji piłki siatkowej chłopców, o wynikach z ligi, o turniejach, o tym gdzie, co i kiedy, na stronie www.mks.ketrzyn.pl oraz www.mosir-ketrzyn.pl

Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia z Piłki Siatkowej CHŁOPCÓW – hala MOSiR przy ul. Kaz. Wielkiego 12A Kętrzyn. Tel. 667 231 550.