3 kolejka Ligi Wojewódzkiej MŁODZIKA

1493

W minioną niedzielę 6.12.2015r w Zespole Szkół im M.Curie Skłodowskiej w Kętrzynie rozegrana została 3 kolejka Młodzika.  Mecze tego dnia rozpoczęła Foto OLA Ostróda wygrywając wynikiem 2:0 z  AZS UWM Olsztyn  oraz z drużyną  ENERGA MKS MOSiR Kętrzyn. Jednak porażka z Ełkiem oraz wygrana Ełku 2:1 z Kętrzynem zadecydowała, że do ligi wyżej awansował UKS Herkules EŁK. Ostróda uplasowała się na drugim miejscu, Kętrzyn  na trzecim. Koledzy z Olsztyna przegrywając wszystkie mecze zajęli czwarte miejsce.

Wyniki spotkania:
SMS Foto OLA Ostróda – AZS UWM Olsztyn    2:0
UKS Herkules Ełk   – ENERGA MKS MOSiR Kętrzyn  2:1
AZS UWM Olsztyn – UKS Herkules Ełk    0:2
SMS Foto OLA Ostróda –ENERGA MKS MOSiR Kętrzyn   2:0
ENERGA MKS MOSiR Kętrzyn  – AZS UWM Olsztyn  2:0
UKS Herkules Ełk – SMS Foto OLA Ostróda  2:1

Sponsorem strategicznym siatkarzy MKS MOSiR Kętrzyn jest  ENERGA  S.A
Klub pragnie złożyć podziękowania pani  Irenie Hadziewicz  za umożliwienie rozegrania meczy w ZS im.M. Curie Sklodowskiej.

Skład drużyny ENERGA MKS MOSiR Kętrzyn: Filip Grabowski, Kacper Lipka, Przemek Łobodziński, Szymon Zalewski, Klaudiusz Cichecki, Szymon Błaszczak, Kamil Kaczanowski, Konrad Skóra, Adrian Popławski, Wojtek Hrycenko (kapitan), Mariola Piórkowska-trener.

Więcej informacji o sekcji piłki siatkowej chłopców, o wynikach z ligi, o turniejach, o tym gdzie, co i kiedy, na stronie www.mks.ketrzyn.pl oraz www.mosir-ketrzyn.pl
Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia z Piłki Siatkowej CHŁOPCÓW – hala MOSiR przy ul. Kaz. Wielkiego 12A Kętrzyn. Tel. 667 231 550.