Finał Mistrzostw Polski Amator w Łodzi

1413

W dniach 27­29 listopada w Łodzi odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski Amatorów. Z turniejów eliminacyjnych, które odbyły się w Bałtyckim Centrum Bilardowym pojechało 9 zawodników. W turnieju głównym wzięło udział 224 zawodników z całej Polski. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Krystian Kosik z Kętrzyna reprezentujący klub SKB Mrągowo, który zajął 5 miejsce, w ćwierćfinale przegrał z Bartoszem Bielcem 5:2. Pierwszy etap (rozgrywki grupowe) przebrnęli również Adrian Śledziewski oraz Zdzisław Guzewicz. Ostatecznie Adrian Śledziewski zajął 17 miejsce a Zdzisław Guzewicz 33 miejsce. Reszta zawodników zakończyła swój udział na rozgrywkach grupowych. Dla wielu naszych zawodników były to pierwsze tak duże zawody i mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje już w następnym roku.