Koncert Charytatywny zespołu Enej „POMÓŻMY GOSI WRÓCIĆ”

1415

Szanowni Państwo,
W imieniu Małgorzaty Murawskiej i jej rodziny Kętrzyńskie Centrum Kultury jako współorganizator wydarzenia serdecznie zaprasza na KONCERT CHARYTATYWNY „POMÓŻMY GOSI WRÓCIĆ”, którego zwieńczeniem będzie występ doskonale znanego zespołu ENEJ, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rehabilitację Pani Małgorzaty.
-„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”- Jan Paweł II

Małgosia ma 32 lata, 5-letnią córkę Oliwię. Rozwiedziona, bezrobotna, chorująca na padaczkę na tle nerwowym. Mimo to nie poddawała się i walczyła o godne życie dla swojej rodziny. Aż do 24 maja. Tego dni Gosia nie zdążyła wyjść z córką na plac zabaw. Nieoddychającą kobietę reanimowano 16 minut.
W wyniku dużego niedotlenienia mózgu Gosia obecnie przebywa w śpiączce mózgowej w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Reszlu. Jest szansa, by Gosia do nas wróciła. Klinika profesora Talara w Bydgoszczy oferuje rehabilitację, która daje duże szanse na powrót do zdrowia. Niestety, dzień pobytu w klinice to koszt 450 zł.
Chcąc pomóc Małgosi i jej rodzinie w zbiórce pieniędzy na rehabilitację rodzina Małgorzaty Murawskiej organizuje 20 stycznia 2016 charytatywny koncert, na którym wystąpi zespół ENEJ, Dr Watt, tancerze Kętrzyńskiego Centrum Kultury, w tym półfinalista programu „Super Dzieciak” Tomasz Chorzelewski. Przewidziane są również aukcje i licytacje charytatywne na rzecz Gosi.
W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do akcji i kupno „cegiełki-biletu” w cenie 30 zł, która jednocześnie będzie biletem wstępu na wydarzenie. Cegiełki do nabycia w kasie Kina „Gwiazda” codziennie od 14 do 21.

Pomóżmy Małgosi i jej rodzinie w codziennym trudzie.
Podarujmy jej uśmiech, wiarę i nadzieję na lepsze jutro!

Już dziś zapraszamy Państwa na koncert charytatywny „Pomóżmy Gosi wrócić” z gościnnym udziałem grupy ENEJ, który odbędzie się 20 stycznia 2016 r. o godzinie 18.00 w Hali Sportowo-
Widowiskowej MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 A w Kętrzynie.

Bilety- cegiełki w cenie 30 zł już są do nabycia w Kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14:00 – 21:00
Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rehabilitację Gosi!

enej_maly