Mikołajki w MOSiR

1791

Przez cały weekend 5-6 grudnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji  w Kętrzynie odbył się szereg imprez mikołajkowych. Główną atrakcją był cykl imprez przygotowanych w związku z otwarciem Lodowiska Miejskiego z których bezpłatnie mogli skorzystać mieszkańcy naszego miasta. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Miasta Kętrzyn za aktywny wypoczynek i wspólne poczucie aury nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

GRY I ZABAWY NA LODOWISKU MIEJSKIM
Program konkurencji sportowych przygotowany przez UKS „Olimp” Kętrzyn w których do wygrania były owocowe niespodzianki 🙂

III KOLEJKA KĘTRZYŃSKIEJ LIGI FUTSALU
W sobotę odbyła się trzecia kolejka Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. Poniżej przedstawiamy wyniki i zestawienie strzelców.

Wyniki:
1. EXTREME TEAM: 9 pkt  35 : 9
2. CHORZELA TEAM: 9  17 : 7
3. ŚWIĘCI  PIECKOWO: 6  24 : 7
4. N. RÓŻANKA: 6  17 : 10
5. GP TEAM: 3  21 : 11
6. CAROLEVIA: 3  9 : 9
7. VIVE: 3  6 : 10
8. CHAMPION: 3  8 : 13
9. JUNIORZY KKS: 3   9 : 17
10. KS ISKRA: 0  3 : 53

Strzelcy:
1  Grabowski Adam: 15 bramek.
2. Wepa Karol: 9
3. Kielczyk Damian: 7
4. Żukowski Sebastian: 7
5. Suszyński Jakub: 6
6. Niedziałkowski Karol: 5
7. Sepczyński Adam: 5

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KĘTRZYN
W niedzielę 6.12.2014 r. w Bałtyckim Centrum Bilardowym w Kętrzynie, odbył się II Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn. Udział w turnieju wzięło 50 zawodników z: Kętrzyna, Giżycka, Suwałk, Gołdapi, Mrągowa, Węgorzewa i Ełku.

Wyniki turnieju:
1 miejsce – Adrian Śledziewski – reprezentujący Kętrzyn.
2 miejsce – Damian Ejmont – reprezentujący Kętrzyn.
3 miejsce – Dawid Tonojan – reprezentujący Kętrzyn.
4 miejsce – Radosław Brzozowski – reprezentujący Giżycko.
5 miejsce – Cezary Cemer- reprezentujący Ełk, Andrzej Romanowski – reprezentujący Ełk, Zdzisław Guzewicz – reprezentujący Ełk, Grzegorz Ulewicz – reprezentujący Mrągowo.
W finałowej rozgrywce Adrian Śledziewski pokonał kolegę z Kętrzyna – Damiana Ejmonta 5:3. Najstarszym zawodnikiem turnieju został Stanisław Wajnberger (78 lat), najmłodszym zaś Adam Biernat (10 lat) oraz jako jedyna dziewczyna Julia Pietkiewicz (12 lat), którzy otrzymali drobne upominki. Dzieci jak i dorośli, nowicjusze jak i doświadczeni gracze wspaniale się bawili podczas trwania turnieju. Gracz mający 10 lat podejmuje walkę ze starszym od siebie o 50 lat przeciwnikiem, co udowadnia, że bilard jest sportem dla wszystkich. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy przy stole bilardowym.

MIKOŁAJKOWY FESTYN SPORTOWY

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU MIEJSKIM
W niedzielę 6 grudnia na wszystkich odwiedzających Lodowisko Miejskie czekał Święty Mikołaj i jego elfy, które przygotowały słodkie upominki dla wszystkich dzieci. Oprócz tego na najmłodszych czekało wiele mikołajkowych atrakcji: modelowanie twarzy, kuglarstwo, karaoke, elfie tańce, a najodważniejsze maluchy mogły sprawdzić swój poziom grzeczności na specjalnym krześle Św. Mikołaja.