Za nami kwietniowy Turniej Tenisowy Amatorów

2451

W sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy amatorów. Do zmagań w kategorii „OPEN” i „+50” stawiło się blisko 27  zawodników z Budr, Gołdapi, Kętrzyna, Korsz, Łomży,  Mrągowa, Reszla, Srokowa, Suwałk i Węgorzewa.

Turniej w kategorii „OPEN” zakończył się po bardzo wyrównanych grach zwycięstwem Adama Cąkały z Suwałk drugie miejsce zdobył Robert Popławski z Gołdapi, trzecie miejsce przypadło Piotrowi Matulewicz z Suwałk czwarty był Krzysztof  Bułkowski z Łomży miejsca 5-6 Karol Bikowski – Łomża, Paweł Kuna – Węgorzewo, miejsca 7-8 Jacek Bugiel – Mrągowo, Daniel Szymczyk miejsca 9 – 12 Grzegorz Filipowicz – Reszel, Kamil Ślifiński – Węgorzewo, Łukasz Wiśniewski – Reszel, Paweł Podlaszuk– Korsze, miejsca 13-17 Daniel Bembas – Kętrzyn, Mateusz Trzasko – Węgorzewo, Szymon Bałtruczek – Reszel, Maciej Grypiński – Korsze.

W niedzielę 10 kwietnia kategorię „+50” wygrał Stanisław Woźniak z Budr  przed Lechem Złotkowskim  z Mrągowa oraz Piotrem Kwiatkowskim z Mrągowa czwarte miejsce Eugeniusz Donat z Kętrzyna, miejsca 5-6 Sławomir Każarnowicz – Kętrzyn, Marek Tereszczak – Węgorzewo, 7-9 Zbigniew Warchoł – Węgorzewo, Romuald Kierwiak – Kętrzyn, Jarosław Rutkowski – Srokowo

Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze, grano w grupach „każdy z każdym” kat „+50” i systemem „pucharowym do dwóch przegranych” kat „open” , turniej zakończono w późnych godzinach wieczornych, następne rozgrywki i okazja do rewanżów 14 i 15 maja na obiektach MOSiR w Kętrzynie przy ul. Szpitalnej, informacje M. Krzyśków tel. 695 747 999 – zapraszamy!