Kętrzyn Kids Cup 2016

1632

W czerwcu w Kętrzynie czeka nas przedsmak nadchodzącego Euro 2016.

W tym roku po raz kolejny całą Europę pochłonie sportowe szaleństwo związane z rozgrywanym we Francji Euro 2016. Dla Polski będzie to także czas wielkich emocji   związany z awansem do mistrzostw, po wygranym meczu z Irlandią, który zakończył się wynikiem 2:1. Turniej we Francji będzie trzecim czempionatem Starego Kontynentu w historii naszej reprezentacji.

Tak ważne wydarzenie nie pozostanie  bez echa w naszym mieście… Miasto Kętrzyn i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają Państwa serdecznie na naszą – kętrzyńską odsłonę francuskiego turnieju, rozgrywaną pod hasłem: „Kętrzyn Kids Cup 2016”.

„Kętrzyn Kids Cup 2016” to turniej młodych talentów piłkarskich rocznika 2002-2005 z całego powiatu. Każdej z dwudziestu czterech drużyn drogą losowania przydzielony zostanie jeden z krajów biorących udział w Euro 2016 i to w jego barwach drużyny będą rywalizować o mistrzostwo. Kętrzyńska rywalizacja odbywa się na takich samych zasadach jak Mistrzostwa Europy rozgrywane we Francji.

Grupy Euro 2016:
Grupa A: Francja, Rumunia, Albania, Szwajcaria.
Grupa B: Anglia, Rosja, Walia, Słowacja.
Grupa C: Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna.
Grupa D: Hiszpania, Czechy, Turcja, Chorwacja.
Grupa E: Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja.
Grupa F: Portugalia, Islandia, Austria, Węgry.

Jesteście ciekawi jak reprezentacja Polski wypadnie w naszej wersji turnieju? Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań i kibicowania naszym młodym futbolistom.

WYNIKI LOSOWANIA PAŃSTW

Grupa A:
Francja – Dzikie Kobry
Rumunia – FC Niepokonani
Albania – SP 1 Kętrzyn
Szwajcaria – Soccer II

Grupa B
Anglia – SP1 II Kętrzyn
Rosja – Barciany
Walia – Mamry Giżycko Młodzik B
Słowacja – SP 3 II Kętrzyn

Grupa C
Niemcy – Solanka
Ukraina – Gimnazjum Karolewo
Polska – SP Kruszewiec
Irlandia Północna – Giżycko

Grupa D
Hiszpania – SP 3 Kętrzyn
Czechy – Soccer III
Turcja – Os. P. Kętrzyn
Chorwacja – Solanka Dziewczęta

Grupa E
Belgia – Korsze
Włochy – FC Kętrzyn
Irlandia – Metalowe Kaczki
Szwecja – Kappa

Grupa F
Portugalia – SP 4 Kętrzyn
Islandia – MKS Korsze
Austria – “Iskra” Drogosze
Węgry – Soccer I

HARMONOGRAM

2 CZERWCA – MECZE ELIMINACYJNE FAZY GRUPOWEJ – godz. 16.30

grupa B – ORLIK PRZY SP1, ul. Szkolna 1
Walia – Słowacja
Anglia – Rosja
Rosja – Słowacja
Anglia – Walia
Słowacja – Anglia
Rosja – Walia

grupa C – ORLIK PRZY SP4, ul. Moniuszki 1
Polska – Irlandia Płn.
Niemcy – Ukraina
Ukraina – Irlandia Płn.
Niemcy – Polska
Ukraina – Polska
Irlandia Płn. – Niemcy

grupa D – ORLIK PRZY SP3, ul. Bydgoska 1
Turcja – Chorwacja
Hiszpania – Czechy
Czechy – Chorwacja
Hiszpania – Turcja
Chorwacja – Hiszpania
Czechy – Turcja

3 CZERWCA – MECZE ELIMINACYJNE FAZY GRUPOWEJ – godz. 16.30

grupa A – ORLIK PRZY SP1, ul. Szkolna 1,
Francja – Rumunia
Albania – Szwajcaria
Rumunia – Szwajcaria
Francja – Albania
Szwajcaria – Francja
Rumunia – Albania

grupa E – ORLIK PRZY SP3, ul. Bydgoska 1
Irlandia – Szwecja
Belgia – Włochy
Włochy – Szwecja
Belgia – Irlandia
Włochy – Irlandia
Szwecja – Belgia

grupa F – ORLIK PRZY SP4, ul. Moniuszki 1
Austria – Węgry
Portugalia – Islandia
Islandia – Węgry
Portugalia – Austria
Węgry – Portugalia
Islandia – Austria

7 CZERWCA – 1/8 FINAŁU, godz. 16.30

ORLIK PRZY SP4, ul. Moniuszki 1
1. RUMUNIA (A2)  – NIEMCY (C2)
2. TURCJA (D1)  – WŁOCHY (E3)
3. ROSJA (B1)  – ALBANIA (A3)

ORLIK PRZY SP3, ul. Bydgoska 1
4. ISLANDIA (F1)  – BELGIA (E2)
5. UKRAINA (C1)  –  AUSTRAIA (F3)
7. FRANCJA (A1)  – POLSKA (C3)

ORLIK PRZY SP1, ul. Szkolna 1
6. SZWECJA  (E1)  – HISZPANIA (D2)
8. ANGLIA (B2)  – PORTUGALIA (F2)

W meczach rozgrywanych na Orlikach sędziami będą animatorzy orlików.

8 CZERWCA – BOISKO PRZY UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 12A.

1/4 FINAŁU ( zwycięzcy meczów 1/8 finału)
1. ćwierćfinał zwycięzca m. 1 – zwycięzca m. 2 (godz. 17.00 –  boisko I)
2. ćwierćfinał zwycięzca m. 3 – zwycięzca m. 4 (godz. 17.00 – boisko II)
3. ćwierćfinał zwycięzca m. 5 – zwycięzca m. 6 (godz. 17.30 – boisko I)
4. ćwierćfinał zwycięzca m. 7 – zwycięzca m. 8 (godz. 17.30 –  boisko II)

1/2 FINAŁU
półfinał: zwycięzca ćwierćfinału nr 1- zwycięzca ćwierćfinału nr 2 (godz. 18.00 –  boisko I.)
półfinał: zwycięzca ćwierćfinału nr 3 – zwycięzca ćwierćfinału nr 4 (godz. 18.00 – boisko II)

FINAŁ
finał: zwycięzcy półfinałów  (godz. 18.30.)

Po meczu finałowym (godz. 18.30) odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów i pamiątkowych medali.

komunikat2

komunikat

 

regulamin2

 


 

plakat-a3