Rowerowo z MOSiR-em

1441

W minioną sobotę 14 maja odbył się Pierwszy Kętrzyński Rajd Rowerowy z MOSiR-em organizowany przy współpracy z Klubem Turystyki Rowerowej „Rasten”. Miłośnicy jazdy na rowerze wyruszyli spod Kompleksu Rekreacyjno Sportowego „Kętrzynianka” w ponad 43 kilometrową trasę przebiegającą przez Nową Różankę, Gierłoż, Parcz i Kwidzynię.

W trakcie zaplanowanej trasy uczestnicy mieli okazję zwiedzić ”Maruzolandię” w której obejrzeli miniatury najciekawszych zabytków regionu Warmińsko-Mazurskiego, park militariów z okresu II Wojny Światowej i chaty regionalne.

Zwieńczeniem rajdu było ognisko w Owczarni podczas którego wszyscy rowerzyści otrzymali upominki ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.

Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za aktywne spędzenie sobotniego dnia z MOSiR-em. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Leszka Gołębiewskiego i Adama Śnieżko z klubu „Rasten” za pomoc włożoną przy organizacji rajdu. Cieszy nas tak pozytywny odbiór naszej imprezy i już wkrótce odbędzie się jej druga edycja. Wszelkie informacje pojawią się wkrótce na naszej  stronie internetowej www.mosir-ketrzyn.pl.