Sportowa Majówka w MOSiR

2199

W weekend majowy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ketrzynie przygotował specjalną ofertę sportową skierowaną dla mieszkańców miasta. Cieszymy się tak sporym zainteresowaniem przez Państwa naszymi imprezami i przygotowujemy się do jak najlepszego przygotowania sezonu letniego, podczas którego nie zabraknie kolejnych sportowych niespodzianek na aktywne spędzanie wakacji w naszym mieście.

Majówkowy Maraton Fitness

Maratony fitness na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych odbywających się na Hali Mistrzów. Majówkowa edycja przygotowana przez naszych instruktorów fitness tym razem odbyła się na boisku przy hali a piętnaście pań wzięło udział w trzech zajęciach: BOS, treningu obwodowym i HIIT.

Turniej Tenisowy Pań

We wtorek 3 maja na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy pań. Do zmagań stawiło się 9  zawodniczek z Kętrzyna, Mrągowa, Rybna i Warszawy. Turniej zakończył się po bardzo wyrównanych grach zwycięstwem Patrycji Kożluk z Warszawy drugie miejsce zdobyła Klaudia Ogrodowczyk z Kętrzyna, trzecie miejsce przypadło Renacie Chełstowskiej z Kętrzyna czwarta była Ola Nowakowska z Ketrzyna miejsca 5-9 Weronika Janczewska –Kętrzyn, Anna Sidwa – Mrągowo, Karolina Glinka – Kętrzyn, Justyna Podowska – Rybno, Paulina Butrym – Kętrzyn. Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze, grano w grupach „każdy z każdym, turniej zakończono w późnych godzinach wieczornych, następne rozgrywki i okazja do rewanżów w czerwcu na obiektach MOSiR w Kętrzynie przy ul. Szpitalnej, informacje M. Krzyśków tel. 695 747 999 – zapraszamy!

Sezon z plażówką rozpoczęty

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie 3 maja 2016r otworzył sezon siatkówki plażowej  organizując turniej mixtów na boiskach Kętrzynianki. Do turnieju zgłosiło się 20 par ( z Kętrzyna, Bartoszyc, Olsztyna, Giżycka, Węgorzewa, Szczytna, Wilkowa, Korsz ). Zmienna pogoda nie przeszkadzała zawodnikom, aby do końca rozegrać turniej. Mimo deszczu z uśmiechem na twarzach zawodnicy walczyli o każdy punkt. Słonko uśmiechnęło się na mecze finałowe dla dwóch par z  Bartoszyc: Magdaleny Boguckiej i Mateusza Ferenc, którzy zajęli III m-ce dla Aleksandry  Wajrak i Adriana Dykty pary, która uplasowała się na II m-cu oraz dla zwycięzców turnieju Marty Ciesiulewicz i Marka Kurmin z Olsztyna.

Turniej Bilardowy 9-bil z okazji Święta Konstytucji 3 maja

03.05.16r. w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się Turniej  9-bil z okazji Święta Konstytucji 3 maja. W turnieju wzięło udział 39 zawodników z Kętrzyna, Giżycka, Ełku, Suwałk, Mrągowa oraz Olsztyna. Zawody odbywały się do 5 wygranych partii z handicupem – 2 punktów od zawodników 1 i 2 ligi bilardowej. Najlepszy okazał się Dawid Tonojan (Kętrzyn), który w finale pokonał Łukasza Niemczyka (Kętrzyn) 5:2. Trzecie miejsce zajęli Kamil Chiliński (Gołdap) oraz Marcin Klimkowicz (Kętrzyn) .Warto wspomnieć, iż najstarszy oraz najmłodszy zawodnik turnieju zajęli bardzo dobre 9 miejsca Stanisław Wajnberger (79 lat) oraz Adam Biernat (11 lat). Z dobrej strony pokazał się 14-letni Mateusz Kopeć, który zajął 5 miejsce.