Mistrzostwa Polski Biznesu w bilard

1719

16-18 grudnia 2016 r. w Rumi odbyły się Mistrzostwa Polski Biznesu w Bilard. Z Kętrzyna na zawody pojechało trzech biznesmenów: Władysław Kwaśniewski (WEDA), Rafał Kwiatkowski oraz Przemysław Koch (KochDigitalStudio).

Organizowane już od kilkunastu lat spotkanie przyjaciół sportu bilardowego również tym razem obfitowało w wielogodzinne rozgrywki towarzyskie oraz rozmowy o bilardzie zarówno tym zawodowym i amatorskim. Oczywiście nie zabrakło również rywalizacji sportowej, która odbywała się w czterech kategoriach. Nas najbardziej cieszy fakt, że Rafał Kwiatkowski w swoim debiucie w tych rozgrywkach pokonał wszystkich zawodników i został Mistrzem Polski Biznesu. Warto odnotować, że Władysław Kwaśniewski – Mistrz Polski Biznesu z 2006 r. (WEDA) wszystkie swoje spotkania przegrał pechowo 4:3 oraz, że Przemysław Koch (KochDigitalStudio) otarł się o medal nie wbijając ostatniej decydującej bili nr. 9. Wszyscy zawodnicy na co dzień grają i trenują w Bałtyckim Centrum Bilardowym oraz uczestniczą w rozgrywkach Bilardowej Ligi Firm gdzie zajmują pierwsze miejsca w tabeli.