2 Miejsce Żaków W Turnieju Granica Cup.

1465

W miniony weekend dnia 26.02.2017 w hali Mistrzów odbyła się kolejna edycja turnieju „Granica Cup”. Nasi młodzi piłkarze po świetnej grze uplasowali się odpowiednio na drugim i piątym miejscu. Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS Mini Soccer Mrągowo, trzecie miejsce Victoria Bartoszyce , czwarte miejsce MAP Mazuria Giżycko I , szóste miejsce przypadło drugiej drużynie z Giżycka. W turnieju nie brakowało fantastycznych interwencji za co trenerzy jedno głośnie wybrali bramkarza naszej drużyny Dominika Jastrząb. Dodatkowo wybrany został król strzelców turnieju z drużyny UKS Mini Soccer Mrągowo Jakub Kubowski, wypada również wspomnieć o zawodniku Naszej drużyny Arku Pyrzak, który zdobył tyle samo bramek(6) co najlepszy strzelec. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Bartosz Zalewski z drużyny MAP Mazuria Giżycko.

Dziękujemy wszystkim drużynom za świetne widowisko i wiele sportowych emocji.