Wielkie emocje w lidze Orlika

1539

Za nami półmetek Letniej Kętrzyńskiej Ligi Orlika i wielkie emocje w walce o fotel lidera ligi. W piątej kolejce zanotowaliśmy dwie duże niespodzianki, ponieważ dotychczasowi liderzy przegrali swoje mecze, dzięki czemu nastąpiły przetasowania w górze tabeli. Mamy nowego lidera, a została nim Filipówka w Blasku, która wysoko pokonała Romę 55 4 : 1. Drugą niespodzianką była porażka dotychczasowego lidera Carolewii z Orlikowcami 3 : 5. Kibice cieszą się z wysokiego poziomu tegorocznej edycji rozgrywek, ponieważ w roku ubiegłym dominowały trzy drużyny, natomiast w tym roku zespoły prezentują wyrównany poziom i do końca rozgrywek będziemy świadkami ciekawej rywalizacji. Nagrodę za najlepszego zawodnika 4 kolejki otrzymał Karol Niedziałkowski z Carolewii, natomiast w klasyfikacji strzelców prowadzi Piotr Żejmo z Roma 55, zdobywca 14 bramek.
Wyniki 5 kolejki Letniej Kętrzyńskiej Ligi Orlika: Orlikowcy – Carolewia 5 : 3, FC Jagódki – Niezależni 7 : 2, Roma 55 – Filpówka w Blasku 1 : 4, MTI Furninova – Krizzo 3 : 2.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie serdecznie zaprasza na kolejne spotkania ligi, które odbywają się w każdy piątek od godz. 17.30 na Orlikach przy ul. Moniuszki i Kopernika.