Znamy zwycięzców X Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie

1625

Znamy zwycięzców X Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja Komendy Miejskiej w Olsztynie, a trzecie wywalczył zespół przedstawicieli powiatu kętrzyńskiego.  
Wczoraj na terenie Kompleksu Sportowo – Rekreacyjnego w Kętrzynie przy ul. Szpitalnej odbył się X Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn w skład których weszli policjanci z komendy miejskiej i powiatowej z Olsztyna i Kętrzyna, reprezentacje Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Mrągowa i Kętrzyna, placówka Straży Granicznej z Barcian oraz  zespół przedstawicieli powiatu kętrzyńskiego.
Turniej otworzyli Damian Nietrzeba – wiceburmistrz miasta Kętrzyn, insp. Dariusz Ślęzak– Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie oraz Aneta Janczuk – dyrektor MOSiR  którzy przywitali zawodników i życzyli im powodzenia w rozgrywkach. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play. Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja Komendy Miejskiej w Olsztynie, a trzecie wywalczył zespół przedstawicieli powiatu kętrzyńskiego.  
Wszystkim drużynom  gratulujemy!!!
  Dziękujemy serdecznie Urzędowi Miasta Kętrzyn, Regionowi IPA Kętrzyn, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kętrzynie oraz Zarządowi Terenowemu NSZZ Policjantów w Kętrzynie za okazaną pomoc przy organizacji turnieju. Sędzią głównym w rozgrywkach był pan Krzysztof Krupienik, któremu dziękujemy za uczciwe i profesjonalne sędziowanie.