Wyjątkowa Oferta z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

1514

dzien-kobiet-NA-STRONEKolejna ciekawa oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie na nadchodzące święta Pań i Panów.

Do każdego karnetu zakupionego przez Panie w dniu 8 marca 2015 oraz każdego karnetu zakupionego przez Panów w dniu 10 marca 2015 otrzymują Państwo w prezencie jednorazowe zaproszenie na pomiar komponentów ciała przy użyciu analizatora typu Tanita.

Analiza komponentów ciała przy użyciu Tanity jest uważana za jedną z najbardziej niezawodnych oraz nieinwazyjnych metod kontroli składu ciała. Podczas przeprowadzania pomiaru przez nasze ciało przepływa impuls elektryczny o niskim natężeniu (impuls nie jest wyczuwalny przez osobę badaną). Metoda ta opiera się na pomiarze oporności poszczególnych tkanek organizmu na wysyłany impuls elektryczny. Metoda ta jest bezpieczna i nieszkodliwa dla naszego zdrowia. Dzięki możliwości wprowadzenia dodatkowych informacji takich jak wzrost, wiek oraz płeć uzyskany pomiar jest dokładniejszy.

Waga TANITA monitoruje skład Twojego organizmu. Kompleksowe pomiary pokazują zmiany jakie zachodzą wewnątrz Twojego ciała a nawet kontrolują proporcje pomiędzy kończynami. Dobrze przeprowadzona analiza komponentów ciała człowieka może sprawić, że dobór właściwej diety i odpowiednio dopracowanego treningu nie będzie problemem, a co za tym idzie, również efekty będą zadowalające. Dzięki badaniu dowiesz się czy wystarczająco o siebie dbasz oraz o co musisz dodatkowo zadbać.

PODSTAWOWE INFORMACJE POMIARU:
– masa ciała
– ilość tkanki tłuszczowej
– balans masy mięśniowej
– poziom wody w organizmie.

Zalecenia dotyczące oceny składników ciała analizatorem Tanita:
– badany nie powinien pić alkoholu i kawy na 24h przed pomiarem
– badany nie powinien wykonywać znacznych wysiłków fizycznych na ok. 12h przed pomiarem
– badany nie powinien jeść i pić na ok. 3h przed pomiarem
– ręce i stopy badanego powinny być czyste
– temperatura ciała badanego powinna być w normie, ręce i stopy nie powinny być zmarznięte
– badany powinien oddać mocz przed pomiarem

Uwaga:
– nie zaleca się przeprowadzania pomiarów u kobiet w okresie menstruacji
– nie zaleca się przeprowadzania pomiarów u kobiet w ciąży
– nie zaleca się przeprowadzania pomiarów u osób z rozrusznikiem serca.

DK