Zwycięstwo MKS MOSiR Kętrzyn z Jedynką Morąg

2149

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW lidze juniorów młodszych w meczu  rozgrywanym w Kętrzynie, w dniu 12.03.2015r. MKS MOSiR Kętrzyn pokonał Jedynkę Morąg 34 : 24 (14:12). Gospodarze zagrali kolejny  bardzo dobry mecz w obronie, co zaowocowało końcowym zwycięstwem. Pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg. Od początku prowadzenie objęli goście, którzy grali skuteczniej w ataku. Dopiero w dwudziestej trzeciej minucie gospodarze objęli prowadzenie i na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą (14:12). Początek drugiej połowy to dalej wyrównana gra obu zespołów. Dopiero w 36 minucie spotkania gospodarze odskoczyli na cztery bramki i powoli powiększali swoją przewagę, która  urosła do 10 bramek, co pokazuje końcowy wynik spotkania. Kolejny bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz MKS MOSiR Maciej Gryczka i Krystian Kręciewski, który skutecznie wyłączył z gry Michała Przybysza. Gratulujemy.

Przebieg spotkania: 1:1, 1:3, 3:4 , 6:7, 11:10, 14:12, 15:13, 17:15, 19:15, 22:18, 25:19, 27:20, 31:21, 34:24 .

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Kowszuk Wojciech (10), Marcinkiewicz Maciej (0), Siewruk Maciej (9), Kręciewski Krystian (2), Pałasz Dominik (2), Pietrasik Bartosz (3),Guźniczak Jan (5), Turek Mateusz(0), Tymoszuk Sławomir (0), Wójcik Maciej (3), oraz bramkarz : Gryczka Maciej.

Bramki dla zespołu gości zdobyli: Roszko Mateusz(2), Sałak Mateusz(0), Koprowski Damian (4),Łuszcz Andrzej (0), Kieszkowski Kacper (6), Mastrzębski Adam(4), Kosiński Karol(3),Dec Mariusz (3), Przybysz Michał (2), Szaniawski Szymon(0),  oraz bramkarze Przybyliński Łukasz i Bartnicki Janusz.