Młodzicy MOSiR-u piątą drużyną województwa

1683

11 kwietnia w Bartoszycach odbył się ostatni Turniej Ligi Wojewódzkiej w Piłce Ręcznej w kat. młodzików o miejsca IV-VI. Poza gospodarzami MDK Bartoszyce wystąpiły zespoły UKS Olsztyniak Olsztyn i MKS MOSiR Kętrzyn.
W pierwszym meczu gospodarze wysoko pokonali UKS Olsztyniak , a w drugim nasi chłopcy po doskonałym meczu (zwłaszcza w obronie ) gładko zwyciężyli zespół z Olsztyna 19-12 (10-6) . O miejscu IV w lidze miał zatem decydować ostatni mecz pomiędzy gospodarzami a MOSiR-em. Nasi zawodnicy pozbawieni swojego czołowego zawodnika Sławomira Tymoszuka (przebywa w szpitalu) nie dali rady i po świetnym meczu w ataku i obronie ulegli gospodarzom 8-15 ( do przerwy 4-9 ).
Ostatecznie nasz zespół zajął V miejsce w Lidze Wojewódzkiej na 12 zespołów. Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

MKS MOSiR: Nahorny Kacper i Gromelski Jakub, Dąbkowski Damian, Górski Kornel, Guźniczak Jan(10) , Karpienia Kamil , Kowszuk Mikołaj (2) , Krysiak Rafał, Kuhn Łukasz , Marcinkiewicz Maciej (13) , Opoka Szymon , Rafalski Damian(2) , Sidor Tomasz.

Trener: Kamil Roksela

54e7a2ca58061