Spotkanie z Marcinem Prusem

1522

Na wtorkowym treningu dziewczęta z MKSu MOSiR Kętrzyn odwiedził wyjątkowy gość. Mistrz Świata Juniorów, MVP Turnieju Finałowego Mistrzostw Świata Juniorów, Mistrz Europy Juniorów, 97-krotny Reprezentant Polski, Mistrz Polski z Mostostalem Azoty Kędzierzyn-Koźle, obecnie ogólnopolski koordynator Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – MARCIN PRUS. Marcin poprowadził warsztaty szkoleniowe dla zawodniczek Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie oraz dla ich młodszych koleżanek ze szkół podstawowych, które również trenują siatkówkę, przygotowując się do wstąpienia w przyszłości w szeregi Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

Marcin przyjechał opowiedzieć dziewczętom jak można dojść do sukcesu, opowiedział z czym wiąże się gra na wysokim poziomie, jak nasze życie może być fajne i ciekawe, jak możemy zarabiać duże pieniądze, zwiedzać ciekawe miejsca robiąc to co kochamy. Marcin Prus opowiedział swoją drogą, którą doszedł do tego, przekonywał, że wszystko zależy od nas, wszystko jest możliwe a zależy to tylko od nas. Sukces jest w zasięgu każdego.

Ubrany w dres reprezentacji Polski, pokazał nam koszulki reprezentacyjne ze swoim nazwiskiem, pokazał nam swoje najcenniejsze medale i powiedział, że my też takie możemy zdobyć. To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci. Na koniec autografom i zdjęciom nie było końca.

marcin prus