Klasyfikacja końcowa Finału Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej

1511

 WYNIKI MECZÓW FAZY GRUPOWEJ

GRUPA A
AKS V LO Rzeszów – MMKS Maraton LNG Espadon Świnoujście
3:1 (25-20, 25-27, 25-10, 25-16)
MVP: Łukasz Drążek (AKS V LO Rzeszów)

RCS Czarni Radom – KS Jastrzębski Węgiel
0:3 (19-25, 14-25, 18-25)
MVP: Adam Kącki (KS Jastrzębski Węgiel)

MMKS Maraton LNG Espadon Świnoujście – KS Jastrzębski Węgiel
0:3 (23-25, 19-25, 23-25)
MVP: Karol Redyk (KS Jastrzębski Węgiel)

AKS V LO Rzeszów – RCS Czarni Radom
3:0 (25-14, 25-19, 25-21)
MVP: Sławomir Busch (AKS V LO Rzeszów)

RCS Czarni Radom – MMKS Maraton LNG Espadon Świnoujście
0:3 (23-25, 19-25, 19-25)
MVP: Marek Subocz (MMKS Maraton LNG Espadon Świnoujście)

KS Jastrzębski Węgiel – AKS V LO Rzeszów
1:3 (15-25, 19-25, 25-13, 17-25)
MVP: Michał Marszałek (AKS VLO Rzeszów)

GRUPA A
m-ce drużyna punkty sety m. punkty
1 AKS V LO Rzeszów 6 9-2 263-203
2 KS Jastrzębski Węgiel 5 7-3 226-204
3 MMKS Maraton LNG Espadon Świnoujście 4 4-6 213-236
4 RCS Czarni Radom 3 0-9 166-225

GRUPA B
UMKS MOS Wola Warszawa – UKS SMS Joker Piła
3:0 (25-19, 25-15, 25-17)
MVP: Jakub Szymański (UMKS MOS Wola Warszawa)

MKS MDK Varsovia Warszawa – Trefl Gdańsk SA
3:2 (23-25, 25-19, 17-25, 25-21, 15-13)
MVP: Maciej Walesek (MKS MDK Varsovia Warszawa)

UKS SMS Joker Piła – Trefl Gdańsk SA
2:3 (17-25, 25-20, 25-15, 22-25, 14-16)
MVP: Szymon Jakubiszak (Trefl Gdańsk SA)

UMKS MOS Wola Warszawa – MKS MDK Varsovia Warszawa
3:0 (25-14, 25-20, 25-14)
MVP: Mateusz Rećko (UMKS MOS Wola Warszawa)

MKS MDK Varsovia Warszawa – UKS SMS Joker Piła
3:0 (25-14, 25-18, 25-11)
MVP: Karol Borkowski (MKS MDK Varsovia Warszawa)

Trefl Gdańsk SA- UMKS MOS Wola Warszawa
1:3 (23-25, 25-19, 19-25, 16-25)
MVP: Daniel Grzymała (UMKS MOS Wola Warszawa)

GRUPA B
m-ce Drużyna punkty sety m. punkty
1 UMKS MOS Wola Warszawa 6 9-1 248-176
2 MKS MDK Varsovia Warszawa 5 6-5 228-221
3 Trefl Gdańsk SA 4 6-8 281-306
4 UKS SMS Joker Piła 3 2-9 197-251

 WYNIKI MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH O MIEJSCA

mecz o VII miejsce
RCS Czarni Radom – UKS SMS Joker Piła
3:0 (27-15, 25-16, 25-22)
MVP: Paweł Zdrojewski (RCS Czarni Radom)

mecz o V miejsce
MMKS Maraton LNG Espadon Świnoujście – Trefl Gdańsk SA
1:3 (21-25, 25-22, 12-25, 21-25)
MVP: Maciej Ptaszyński (Trefl Gdańsk SA)

I mecz półfinałowy
AKS V LO Rzeszów – MKS MDK Varsovia Warszawa
3:0 (25-12, 25-14, 33-31)
MVP: Marcin Karakuła (AKS V LO Rzeszów)

II mecz półfinałowy
KS Jastrzębski Węgiel – UMKS MOS Wola Warszawa
2:3 (25-22, 25-22, 17-25, 14-25, 15:13)
MVP: Marcin Jaskuła (UMKS MOS Wola Warszawa)

mecz o III miejsce
MKS MDK Varsovia Warszawa – KS Jastrzębski Węgiel
2:3 (14-25, 19-25, 25-19, 26-24, 11-15)
MVP: Bartosz Makoś (KS Jastrzębski Węgiel)

mecz o I miejsce
AKS V LO Rzeszów – UMKS MOS Wola Warszawa
3:1 (24-26, 25-23, 30-28, 25-21)
MVP: Sławomir Busch (AKS V LO Rzeszów)


NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepszy atakujący – Mareusz Rećko (UMKS MOS Wola Warszawa)
Najlepszy blokujący – Jakub Abramowicz (MKS MDK Varsovia Warszawa)
Najlepszy broniący – Marcin Jaskuła (UMKS MOS Wola Warszawa)
Najlepiej zagrywający – Michał Marszałek (AKS V LO Rzeszów)
Najlepiej przyjmujący – Sławomir Busch (AKS V LO Rzeszów)
Najlepiej rozgrywający – Marcin Karakuła (AKS V LO Rzeszów)
MVP – Michał Marszałek (AKS V LO Rzeszów)


KLASYFIKACJA KONCOWA
I MIEJSCE: AKS V LO Rzeszów
II MIEJSCE: UMKS MOS Wola Warszawa
III MIEJSCE: KS Jastrzębski Węgiel
IV MIEJSCE: MKS MDK Varsovia Warszawa
V MIEJSCE: Trefl Gdańsk SA
VI MIEJSCE: MMKS Maraton LNG Espadon Świnoujście
VII MIEJSCE: RCS Czarni Radom
VIII MIEJSCE: UKS SMS Joker Piła