MATEUSZ BEMBAS WYGRAŁ TURNIEJ TENISOWY W GIŻYCKU – 14.06.2015

2032
MATEUSZ BEMBAS z Kętrzyna wygrał otwarty turniej tenisowy OPEN, który w niedzielę 14.06.2015 odbył się na kortach w Giżycku. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym, a w drodze do finału Mateusz pokonał wszystkich zawodników w kategorii do 13 lat chłopców. Gratulujemy !
W tym samym turnieju uczestniczyły dwie młode tenisistki UKS Kętrzynianka Kętrzyn, które od niedawna stawiają swoje pierwsze kroki tenisowe. Dziewczynki zagrały w silnie obsadzonej kategorii OPEN do 13 lat dziewcząt, rywalizując z bardziej doświadczonymi zawodniczkami. Podobnie jak chłopcy, obie zagrały systemem pucharowym (drabinka „w przód” – z możliwością dojścia do finału i „w tył” – z możliwością dojścia do 3-go miejsca) i zajęły w turnieju, odpowiednio:
– KAJA DRELICHOWSKA – 5 miejsce (rozegrała 4 mecze),
– PAULINA HORBAJ – 9 miejsce (rozegrała 2 mecze. Były to długie spotkania, w tym dwa zakończone dopiero po tie-breaku).
Gratulujemy !
W tej imprezie tenisowej, tradycyjnie zorganizowanej przez ActiveTenis Giżycko, uczestniczyło kilkunaście zawodniczek i zawodników z Suwałk, Łomży, Jezioran, Stawigudy, Mikołajek, Wilkas, Giżycka i Kętrzyna.