Granica przegrała kolejny mecz

1481

7 listopada na stadionie przy ul. Bydgoskiej w ramach rozgrywek piłkarskiej III ligi Granica Kętrzyn zmierzyła się z rezerwami Jagielonii Białystok. Niestety kętrzyńskim zawodnikom nie udało się odnieść sukcesu i ulegli gościom 0:2. Co prawda naszym piłkarzom nie zabrakło chęci do gry, ale strata w ostatniej minucie pierwszej połowy meczu bramki i niewykorzystane sytuacje ustawiły dalszy przebieg spotkania. Nie ulega jednak wątpliwości, że nasi piłkarze nabierają coraz większego doświadczenia w rozgrywkach III ligi. A zatem, może wiosna 2016 okaże się bardziej pomyślna dla piłkarzy Granicy. Jest to o tyle uzasadnione, że w składzie obecnego zespołu gra zaledwie trzech zawodników, którzy brali udział w spotkaniach w poprzednim sezonie, a postępy w grze zespołu są naprawdę widoczne.