Chorzela Team zwycięska w Kętrzyńskiej Lidze Futsalu 2015/2016.

1568

Wszyscy sympatycy piłki halowej dopingowali zespoły biorące udział w Kętrzyńskiej Lidze Futsalu 2015/2016, która od trzech miesięcy rozgrywana była na Hali Widowiskowo-Sportowej. W zmaganiach o tytuł Mistrza Kętrzyńskiej Ligi Futsalu wzięło udział dziesięć drużyn, które w sumie rozegrało dziewięćdziesiąt spotkań. Liderem miejskich rozgrywek została Chorzela Team (50 pkt), która w ostatecznym zestawieniu pokonało Nową Różankę trzema punktami. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Extreme Team.

Ostateczna tabela Kętrzyńskiej Ligi Futsalu

  1. CHORZELA TEAM: 50 pkt
  2. NOWA RÓŻANKA: 46 pkt
  3. EXTREME TEAM: 37 pkt
  4. ŚWIĘCI  PIECKOWO: 30 pkt
  5. CHAMPION: 27 pkt
  6. CAROLEVIA: 26 pkt
  7. JUNIORZY KKS: 26 pkt
  8. VIVE: 15 pkt
  9. GP TEAM: 7 pkt
  10. ISKRA: 0 pkt

W finale Kętrzyńskiej Ligi Futsalu, który odbył się 21 lutego 2016r. oprócz nagród zespołowych przyznane zostały nagrody indywidualne – „Najlepszym Bramkarzem” został Mateusz Papliński z Juniorów KKS, „Królem Strzelców” Adam Sepczyński z Chorzela Team a „Najlepszym Piłkarzem” Rafał Żukowski z Nowej Różanki.

Skład Chorzela Team – zwycięskiej drużyny:

Sławomir Chorzela, Mariusz Machniak, Marek Bednarczyk, Mateusz Michałowski, Damian Romeniuk, Rafał Sokołowski, Paweł Aleksandrowicz, Sebastian Piskorz, Mateusz Korowaj, Damian Mazurowski, Adam Sepczyński.

Spotkania Kętrzyńskiej Ligi Futsalu przyniosły wiele emocji. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynia składa serdeczne podziękowania Panu Romanowi Kojtkowi za zaangażowanie i pasję, którą włożył w organizację ligi.