Zakończenie Ferii na Lodowisku z Blue Bear Team

1804

Ferie z BlueBear TEAM. Dwa tygodnie zimowych ferii minęły bardzo szybko i bardzo pracowicie. Zawodnicy rolkarskiego zespołu BlueBear TEAM spotykali się codziennie, a nawet w niektóre dni dwa razy dziennie na treningach freestyle slalomowego Campu. W zajęciach brało udział 56 osób. Obok zawodników BBT w zabawach na rolkach uczestniczyły też dzieci, które tak jak my lubią rolki. Intensywny trening i dobra zabawa odbywał się w gościnnej hali MOSiR. Serdecznie dziękujemy za umożliwienie nam ciekawego i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Nad tym by treningi były ciekawe i efektywne czuwali młodzi trenerzy BBT: Dawid Jaworski, Sebastian Giedziun, Paulina Giruć i Krzysiek Zyborowicz. Ta czwórka młodych ludzi obdarzona sympatią i autorytetem swoich podopiecznych miała jeszcze więcej pracy niż zawodnicy. W drugim tygodniu prócz treningów rolkarskich prowadzili również zajęcia z nauki jazdy na łyżwach na lodowisku MOSiR. Zarówno BlueBear Camp 2016 jak i spotkania na lodowisku zakończyliśmy mini zawodami z upominkami i słodkimi nagrodami ufundowanymi przez BBT i MOSiR. Wszysczy uczestnicy Ferii z BlueBear TEAM otrzymali pamiątkowe kalendarze. A oto tryumfatorzy sportowych zmagań. Niekwestionowanym liderem sportowej rywalizacji został drobny, niepozorny ale waleczny chłopiec January Hoszwa, który zdobył trzy pierwsze miejsca w rywalizacji na lodowisku.

Dwubój BB Camp 2016: Grupa 1
1. Oliwia Dutko
2. Wiktoria Babińska
3. Wiktoria Czerniakowska

Dwubój BB Camp 2016: Grupa 2
1. Kacper Szymański
2. Joanna Radawiec
3. Patryk Lender Grupa

Dwubój BB Camp 2016: Grupa 3
1. Szymon Jarzynka
2. Julia Chomontowska
3. Bartosz Gierdewicz

Dwubój BB Camp 2016: Grupa 4
1. Małgorzata Krzyżewska
2. Marta Lender
3. Sylwia Szymańska

Trójbój na lodzie MOSiR 2016 Jazda szybka
1. January Hoszwa
2. Mateusz Szwajdych
3. Krystian Szmyglewski

Przejazd pod tyczką.
1. January Hoszwa
2. Inga Gryk
3. Krystian Szmyglewski

Slalom hokejowy
1. January Hoszwa
2. Krystian Szmyglewski
3. Mateusz Szwajdych

Dziękujemy z wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne spotkania z Niebieskimi Miśkami. Najbliższe już w Dniu Zakochanych na lodowisku MOSiR. Wstęp tylko parami. Ochhhh Bęęędzie Namięęęęętnie. BlueBear TEAM