Kętrzyn bezkonkurencyjny w Wielkanocnym Turnieju Bilardowym

1704

W niedzielę 20 kwietnia 2016r. w Bałtyckim Centrum Bilardowym po raz drugi odbył się Turniej Wielkanocny w 9-bil. W zmaganiach wzięło udział 43 zawodników z Kętrzyna, Giżycka, Ełku, Suwałk, Mrągowa oraz Olsztyna. Zawody odbywały się do 5 wygranych partii z handicupem – 2 punktów od zawodników 1 i 2 ligi bilardowe. Całe podium należało do zawodników z Kętrzyna. Najlepszym okazał się Dawid Tonojan, który w finale pokonał Krystiana Kosika 5:4. Trzecie miejsce zajął Damian Ejmont, który w meczu o 3 miejsce pokonał Rafała Kwiatkowskiego wynikiem 5:3.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za tak liczne przybycie na turniej i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.