Kolejne zwycięstwo kętrzyńskich szczypiornistów!

1429

W kolejnym meczu ligi wojewódzkiej juniorów młodszych rozegranym 27 lutego piłkarze ręczni MKS MOSiR odnieśli zwycięstwo w wyjazdowym z Dwójeczką Ostróda Elblągu z TRUSO, który po wyrównanej walce wygrali 43 : 36 (21 : 18). Od pierwszych minut spotkania nasi szczypiorniści osiągnęli kilku bramkową przewagę, którą utrzymali do końca spotkania. Tym samym nasi piłkarze ręczni zakwalifikowali się do 1/8 Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną w kwietniu br., w Puławach i w Łodzi. Gratulujemy!

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:  Kowszuk Wojciech(17), Tymoszuk Sławomir (2), Guźniczak Jan(6), Marcinkiewicz Maciej (6), Pałasz Dominik (5), Siewruk Maciej (0), Kręciewski Krystian (3), Wójcik Maciej(4), Chudyński Radosław(0), oraz bramkarze Gryczka Maciej i Niewiadomski Kacper.

W sobotę 5 marca w Kętrzynie rozstrzygnięta zostanie sprawa Mistrza Województwa w kategorii juniorów młodszych. W tym spotkaniu walczyć będą zespoły MKS MOSiR Kętrzyn i TRUSO ELBLĄG ( piąta drużyna ubiegłorocznych Mistrzostw Polski. W pierwszym spotkaniu w Elblągu przegraliśmy 33 : 34, a więc w Kętrzynie wystarczy wygrać dwoma bramkami i tytuł mistrzowski zostaje w Kętrzynie. Wszyscy jednak  wiemy, że to tylko albo aż dwie bramki, taka właśnie jest piłka ręczna. Serdecznie zapraszamy kibiców i miłośników piłki ręcznej na mecz, który odbędzie się w Kętrzynie 5 marca o godz. 16.00 w hali przy ul. Kazimierza Wielkiego.