MKS MOSiR Kętrzyn Wicemistrzem Ligi Pozytywnej w Piłce Ręcznej Chłopców

2107

W sobotę – 7 maja 2016r. na Hali Mistrzów odbył się Finał Ligi Pozytywnej w Piłce Ręcznej Chłopców organizowanej dla V klas szkół podstawowych na terenie naszego województwa. W serii turniejów przygotowanych dla młodych adeptów tej dyscypliny wzięły udział drużyny z Kętrzyna, Bartoszyc, Olsztyna, Mrągowa, Mikołajek i Rozóg. Ostateczne starcie rozegrane zostało pomiędzy drużynami z Bartoszyc, Mrągowa i reprezentacji naszego miasta – MKS MOSiR Kętrzyn, który po zaciętej walce zdobył wicemistrzostwo. Oprócz nagród za poszczególne miejsca każdy z trenerów wytypował najlepszego zawodnika w swojej drużynie, którym w kętrzyńskim zespole został Julian Bielak.

Skład MKS MOSiR Kętrzyn:
Damian Dymański(b), Kiełdanowicz Olaf(b), Oskar Tymoszuk, Sugier Maciej, Kasialis Grzegorz(4), Kaszuba Adrian(8), Lewczyk Piotr(5), Żyszkiewicz Krzysztof(5), Bielak Julian(1), Lewczyk Filip(7), Tunkiewicz Łukasz(1), Kiełczykowski Kornel(4), Zalewski Oliwier, Czepułkowski Piotr(1), Onoszko Kamil, Lewczyk Paweł, Baturo Leon. Trenerzy: Kamil Roksela, Sławomir Tymoszuk.

W zespole grało 9 chłopców z klasy sportowej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie.

Gratulujemy zawodnikom naszego klubu i z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej na IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców, który w dniach 17-19 czerwca odbędzie się w Kętrzynie!