Bałtyckie Centrum Bilardowe prowadzi w I Polskiej Lidze Bilardowej!

1478

Dnia 19 czerwca w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbyła się 6 kolejka I Polskiej Ligi Bilardowej. Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn podejmował Chorten Elida Białystok.

Nasza drużyna w pierwszym meczu wygrała 2:1 a punkty zdobyli Dawid Tonojan pokonując w 8-bil Rafała Pampucha 10:2 oraz debel w 9-bil Kamil Suszczyński i Krzysztof Lasota wygrali z Karolem Łupińskim i Tomaszem Bogdanowiczem 10:4. Jedynie w 10-bil przegrał Grzegorz Lasota z Krzysztofem Tymińskim 2:10.

W drugim meczu nasza drużyna pokonała gości 3:0 w 8-bil Krzysztof Lasota wygrał z Rafałem Pampuchem 10:8, w 10-bil, Dawid Tonojan pokonał Tomasza Bogdanowicza 10:4 a debel 9-bil w składzie Kamil Suszczyński i Grzegorz Lasota pokonali Krzysztofa Tymińskiego i Karola Łupińskiego 10:8.

Bałtyckie Centrum Bilardowe obecnie zajmuje pierwsze miejsce w I Polskiej Lidze Bilardowej.

Gratulujemy zwycięstwa i liczymy na następne wygrane !!!