Granica Kętrzyn – Stomil II Olsztyn 1-1

1673

W rozegranym dzisiaj meczu 2 kolejki IV ligi Granica zremisowała ze Stomilem II 1-1. Mecz rozegrano na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego bez udziału publiczności.

W pierwszej połowie inicjatywę mieli piłkarze Stomilu, ale Granica organizowała szybkie kontry i też miała swoje szanse. Niestety, nie umiała ich wykorzystywać. Na przerwę piłkarze schodzili przy wyniku 1-0 dla Stomilu. Po przerwie kętrzynianie zaatakowali odważniej, co chwila stwarzając sobie dogodne sytuacje do zmiany wyniku. Wyrównanie padło z rzutu karnego. Celnym strzałem z 11 metrów popisał się Rałowiec.

Coraz częściej Stomilowcy nie radzili sobie w obronie, co chwila dopuszczając piłkarzy Granicy do dogodnych sytuacji. Niestety, skuteczność kętrzynian w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia. Swoje szanse marnowali co chwila kolejni piłkarze gospodarzy. Końcówka meczu to szaleńcze ataki Granicy i brutalne faule Stomilowców, którzy tylko w ten sposób mogli powstrzymać atakujących gospodarzy.

Na 10 minut przed końcem spotkania, jeden z piłkarzy gości obejrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Granica do ostatniej minuty atakowała bramkę Stomilu, ale nie potrafiła zmienić wyniku.

Źródło: nmketrzyn.pl