Kętrzyn coraz wyżej w II Polskiej Lidze Bilardowej

1671

Dnia 1 października w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbyła się 8 kolejka II Polskiej Ligi Bilardowej. Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn podejmował Metal Fach LP II Sokółka.
Nasza drużyna w pierwszym meczu wygrała 3:0, a punkty zdobyli Michał Świderski pokonując w 8-bil Michała Mironia 10:1, w 10-bil Dorian Czubaszek wygrał z Mieczysławem Obuchowieczem 10:2 oraz debel w 9-bil Arkadiusz Zajączkowski i Bartłomiej Rycerz wygrali z Szymoń Miroń i Łukasz Przybysz 10:4.
W drugim meczu nasza drużyna pokonała gości 3:0 w 8-bil Dorian Czubaszek wygrał z Szymon Miroń 10:5, w 10-bil Arkadiusz Zajączkowski pokonał Łukasza Przybysza 10:5 a debel 9-bil w składzie Michał Świderski i Bartłomiej Rycerz pokonali Mieczysława Obuchowicza i Michała Mironia 10:4.

Bałtyckie Centrum Bilardowe obecnie zajmuje drugie miejsce w II Polskiej Lidze Bilardowej i aktualne zwycięstwo 6:0 z drużyną z Sokółki mocno przybliża naszą drużynę do baraży o I Polską Ligę Bilardową.
Gratulujemy zwycięstwa.