NAJMŁODSI PIŁKARZE RĘCZNI MKS MOSIR KĘTRZYN BEZKONKURENCYJNI W DZISIEJSZYCH MECZACH LIGI WOJEWÓDZKIEJ

1630

Liga wojewódzka w kategorii chłopców (rocznik 2004 i młodsi) nabiera tempa. Dzisiaj został rozegrany kolejny turniej. Tym razem w Hali Mistrzów w Kętrzynie. Bezkonkurencyjni okazali się kętrzynianie, którzy wysoko wygrali najpierw z zespołem Czarnych Olecko (20:14), a na potem pokonali Szczypiorniaka Olsztyn (19:11).

W turnieju w Kętrzynie oprócz wymienionych wystąpił również zespół UKS Mikołajki, który zagrał w … pięcioosobowym składzie. W swoim pierwszym meczu długo prowadził wyrównaną grę ze Szczypiorniakiem, ale musiał polec, bo zawodnicy musieli grać non-stop, bez możliwości zmiany. Nagroda fair play należy się trenerowi Szczypiorniaka, który widząc zdekompletowany zespół przeciwnika, również zdjął swojego gracza z pola. Brawo za sportową postawę!
Kętrzynianie nie mieli żadnych problemów z pokonaniem w pierwszym spotkaniu Czarnych Olecko. Wynik 20:14 mówi sam za siebie. W drugim meczu ze Szczypiorniakiem Olsztyn tylko kilka pierwszych minut zespoły grały bramka za bramkę. Od 6 minuty kętrzynianie dominowali w każdym elemencie gry i pewnie zwyciężyli 19:11.
Skład zespołu MKS MOSiR Kętrzyn: Damian Dymański, Oskar Tymoszuk, Grzegorz Kaszalis, Piotr Lewczyk, Krzysztof Żyszkiewicz, Julian Bielak, Filip Lewczyk, Oliwier Zalewski, Kornel Kiełczykowski, Piotr Czepułkowski, Olaf Kiełdanowicz, Łukasz Tunkiewicz, Antoni Korsak. Trener: Kamil Roksela.