DZIEWCZĘTA Z ,, CZWÓRKI” ZDOBYŁY SERCA KIBICÓW I SĘDZIÓW

1673

10 grudnia 2016 roku w Olsztynie odbył się I Mikołajkowy Turniej Czwórek Siatkarskich O Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna. Organizatorem imprezy była Fundacja Huberta Jerzego Wagnera oraz WMZPS. Nasze miasto reprezentowały uczennice V klasy sportowej SP 4 ,uczennica klasy VI a SP4 i dziewczęta z Wilkowa . Turniej rozgrywany był systemem grupowym. W zawodach udział wzięły kluby sportowe z Giżycka, Węgorzewa, Ełku, Elbląga, Lidzbarka, Kamieńca, Dobrego Miasta, Wydmin (łącznie 18 zespołów). Nasze miasto reprezentowały 3 zespoły. Uczennice SP 4 swoją radością gry i zaangażowaniem zdobyły serca kibiców i sędziów. Organizatorzy udzielili pochwały naszym drużynom za grę fair play i uśmiech na boisku. Dziewczęta chociaż rocznikowo młodsze spisały się na medal. Odkryciem turnieju okazała się Wiktoria Kuczkowska, która otrzymała wiele pochwał od trenerów innych klubów oraz organizatorów.
Wyniki Turnieju:
Miejsce VII – Drużyna KĘTRZYN 2 ( W. Kuczkowska, M.Szymańska, Z. Iwanowicz, M. Kubaczka, J. Baturo)
Miejsce XI- Drużyna KETRZYN 3 ( J. Wojnowska, E. Gagdzis, M. Łukasik, K. Żach, A. Filipkowska)
Miejsce XIII- Drużyna KĘTRZYN 1 ( A. Karnicka, K. Golińska, M. Zapolska, K.Olszewska, O. Kuberska)