Awans BCB MOSiR II Kętrzyn do 1 Polskiej Ligi Bilardowej

1486

W dniach 10-11 grudnia w Łodzi odbyły się baraże do I Polskiej Ligi Bilardowej. Kętrzyńska drużyna – Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn po całorocznych zmaganiach zajęła 2 miejsce w pierwszej grupie drugiej PLB, co umożliwiło awans do baraży o I Ligę Bilardową. Drużyna w składzie: kapitan – Damian Ejmont, Dorian Czubaszek, Arkadiusz Zajączkowski, Michał Świderski, Bartosz Rycerz oraz Michał Ejmont po dwóch długich i ciężkich dniach zmagań nasza drużyna zajęła trzecie miejsce, co dało awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Warto odnotować, że Damian Ejmont zdobył komplet punktów, co bardzo przyczyniło się do awansu. Nasz klub wyprzedziły jedynie dwie drużyny: Oskar Stalowa Wola oraz House of Pool Warszawa. Bałtyckie Centrum Bilardowe wyprzedziło 4 drużyny różnicą jednego punktu co świadczy o zaciętości tego turnieju. Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.