BILARDOWA EKSTRAKLASA W KĘTRZYNIE!

1444

Przed bilardzistami nowy sezon rozgrywek, w tym również rozgrywek w ramach Bilardowej Ekstraklasy Polskiego Związku Bilardowego. A to, że marzenia się spełniają potwierdza chociażby informacja o awansie do ekstraklasy bilardzistów Bałtyckiego Centrum Bilardowego MOSiR.

W listopadowym wydaniu gazety informowaliśmy czytelników, że wprawdzie kętrzyńscy bilardziści zajęli w rozgrywkach ligowych w 2016 roku 3 miejsce zdobywając 32 punkty (tyle samo co premiowani awansem z drugiego miejsca bilardziści Arkadii Tczew), to jednak szansa na awans w dalszym ciągu istnieje. Jednocześnie życzyliśmy naszym zawodnikom spełnienia marzeń i awansu do ekstraklasy.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy decyzja w tej sprawie zapadła 10 stycznia br. i bilardziści Bałtyckiego Centrum Bilardowego MOSiR sezon 2017 rozpoczną już w Ekstraklasie bilardowej. A zatem potwierdza się zasada, że cierpliwość w sporcie, w tym również sporcie bilardowym, to bardzo ważna cecha. Gratulujemy więc naszym bilardzistom i życzymy dalszych sukcesów.

źródło: nmketrzyn.pl