SAMORZĄDOWCY ROZEGRALI TURNIEJ SIATKARSKI

1532

13 stycznia r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Samorządowy Piłki Siatkowej, a zmagania trwały do późnych godzin wieczornych. W turnieju wzięło udział osiem drużyn reprezentujących poszczególne samorządy powiatu kętrzyńskiego (Miasto Kętrzyn, Starostwo Powiatowe, Gminę Kętrzyn, Gminę Barciany, Gminę Korsze, Gminę Reszel, Gminę Srokowo) oraz gościnnie wystąpił zespół Gminy Sępopol.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Miasta Kętrzyn Krzysztof Hećman życząc uczestnikom rozgrywek sukcesów w zdrowej sportowej rywalizacji. W wielogodzinnych zmaganiach na parkiecie bezkonkurencyjny okazał się zespół reprezentujący Gminę Miejską Kętrzyn, który we wszystkich meczach stracił tylko 1 seta i to w meczu finałowym z zespołem reprezentującym Gminę Korsze. Trzecie miejsce na podium przypadło zespołowi Gminy Sępopol. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali również pamiątkowe puchary, a najlepsi zawodnicy w kategorii kobiet i mężczyzn statuetki. Puchary i statuetki wręczył uczestnikom turnieju zastępca burmistrza Damian Nietrzeba.
Jeszcze w miesiącu styczniu organizacji kolejnej rundy zmagań samorządowców w piłce siatkowej podjęła się Gmina Sępopol, a na turniej zaprosiła uczestników burmistrz Sępopola, która wraz ze swoimi zawodnikami odebrała puchar za zajęcie III miejsca.

źródło i zdjęcia: nmketrzyn.pl