Dzisiaj podpisanie umowy na modernizację stadionu. Burmistrz zaprasza kibiców: To dla Was remontujemy ten stadion

1560
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O godzinie 16 na płycie boiska przy Bydgoskiej uroczyste podpisanie umowy na modernizację kętrzyńskiego stadionu. Ma powstać nowoczesny i funkcjonalny stadion, na którym będą rozgrywali swoje mecze piłkarze, będą rywalizowali lekkoatleci i sportowcy wielu innych dyscyplin.
Modernizacja stadionu przy Bydgoskiej to kolejna inwestycja w kętrzyński sport. Całe województwo już zazdrości Kętrzynowi znakomitej infrastruktury sportowej. Ta realizacja będzie kolejną, która pomoże kętrzyńskim pasjonatom sportu na dalszy rozwój w dobrych warunkach. Krzysztof Hećman, burmistrz Kętrzyna zaprasza wszystkich mieszkańców miasta, by odwiedzili na chwilę stadion przy Bydgoskiej i ostatni raz rzucili okiem na to, jak wygląda. Bo już niebawem będzie nie do poznania. Zaprasza też kibiców sportowych, których w Kętrzynie nie brakuje. – Dla Was go modernizujemy, abyście mieli godne warunki do kibicowania swoim ulubionym sportowcom – mówi Krzysztof Hećman.
Poprzedni projekt modernizacji stadionu niestety upadł. Jego realizacja była za droga na możliwości miasta. Ale ten, który będzie realizowany też będzie powodem do sportowej dumy Kętrzyna. Uroczystość podpisania umowy rozpoczyna się o godzinie 16.
Źródło: nmketrzyn.pl