Kętrzyn wygrywa 2 kolejka Polskiej Ligi Bilardowej

1492

W dniu 6 marca w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbyła się 2 kolejka I Polskiej Ligi Bilardowej. Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn podejmował Green Club II Gdańsk.
Nasza drużyna w pierwszym meczu wygrała 2:1 a punkty zdobyli Dawid Tonojan pokonując w 8-bil Kacpra Konkel 10:7 oraz debel w 9-bil Kamil Suszczyński i Krzysztof Lasota wygrali z Wojciech Zosiuk i Tomasz Krysztofik 10:3. Jedynie w 10-bil przegrał Grzegorz Lasota z Robert Lech 9:10. W drugim meczu nasza drużyna pokonała gości 3:0 w 8-bil Krzysztof Lasota wygrał z Tomasz Krysztofik 10:6, w 10-bil Dawid Tonojan pokonał Roberta Lecha 10:6 a debel 9-bil w składzie Kamil Suszczyński i Grzegorz Lasota pokonali Kacpra Konkela i Wojciecha Zosiuka 10:5.
Nasza drużyna wygrała 5:1 i jest na drugim miejscu w grupie.
Gratulujemy zwycięstwa i liczymy na następne wygrane !

bilard2