Straż Pożarna zwycięża IX Turniej Służb Mundurowych

1637

Za nami dziewiąty Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej, który 5 marca odbył się w kętrzyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Kazimierza Wielkiego.

W tegorocznej edycji o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn rywalizowało sześć drużyn: Państwowa Straż Pożarna Kętrzyn, Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, Placówka Straży Granicznej w Barcianach, Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi, Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach i zespół z Komendy Powiatowej Policji w Olecku.

Po kilku godzinnej zaciętej walce na pierwszym miejscu uplasował się skład Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie. Pozostałe miejsca na podium kolejno zajęła Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi i Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach.

Nagrody indywidualne zajęli:
Król Strzelców: Krzysztof Żukowski (Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi)
Najlepszy Bramkarz: Marcin Żywicki (Państwowa Straż Pożarna w Kętrzynie)
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Paweł Kowalewski (Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie)

Nagrody i puchary wręczyli: mł. insp. Dariusz Ślęzak – Komendant Powiatowej Policji w Kętrzynie, Zastępca Burmistrza Miasta Kętrzyn – Damian Nietrzeba, Emilia Kaczmarek – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.