4 kolejka I Polskiej Ligi Bilardowej

1554

24 kwietnia w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbyła się 4 kolejka I Polskiej Ligi Bilardowej. Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn podejmował Pictures Warszawa.

Nasza drużyna w pierwszym meczu przegrała 2:1 a punkt zdobył w 10 bil Grzegorz Lasota wygrywając z Marcinem Wachem 10:8. W 8 bil Dawid Tonojan przegrał z Maciejem Witkowskim 7:10, a debel w 9 bil Krzysztof Lasota i Kamil Suszczyński przegrali z Arkadiusz Jakubiak i Robert Kozioł 7:10.

W drugim meczu nasza drużyna przegrała 3:0 w 8-bil Krzysztof  Lasota przegrał z Arkadiuszem Jakubiakiem 8:10, w 10-bil Grzegorz Lasota przegrał z  Maciejem Witkowskim 6:10, a debel 9-bil w składzie Kamil Suszczyński i Dawid Tonojan przegrali z  Marcin Wach i Artur Zasztowt 8:10.

Cały mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla gości z Warszawy.

bilard2