CHORZELA TEAM PO RAZ KOLEJNY MISTRZEM KĘTRZYŃSKIEJ LIGI FUTSALU!

1767

Zakończyły się rozgrywki Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. W dzisiejszym finale Chorzela Team pokonał Granicę Kętrzyn 3:1 i po raz trzeci został mistrzem ligi.

Faworytem dzisiejszego finału była KKS Granica Kętrzyn. Bo w rundzie zasadniczej zajęła drugie miejsce, a Chorzela Team dopiero piąte, a w bezpośredniej konfrontacji wprost rozbiła Chorzelę 6-0. Sam mecz pokazał, że nic nie znaczą. W pierwszej połowie obie drużyny badały się tylko, a bramkarze stanęli na wysokości zadania i złapali lub odbili wszystko, co było do złapania i odbicia. 0-0 zapowiadało jeszcze większe emocje w drugiej połowie. I tak było. Najpierw po znakomitej, indywidualnej akcji gola dla Chorzeli strzelił Adam Sepczyński. 3 minuty później gola strzelił „Aleks” i sytuacja Granicy zaczęła wyglądać źle. Nie minęły kolejne 3 minuty i Paweł Aleksandrowicz znowu pokonał Mateusza Paplińskiego. Teraz już było z punktu widzenia Granicy niemal beznadziejnie. Końcowy wynik ustalił Sękielewski, ale już było za późno na odrobienie wszystkich strat i to Chorzela Team mogła się cieszyć ze zwycięstwa.

W meczu o trzecie miejsce Różanka pokonała rewelację rozgrywek – Vive Champion 3:2. Przez długi czas Vive prowadziło 2:0, ale w końcówce Różanka przyspieszyła i strzeliła 3 gole.