Młodzi szczypiorniści wicemistrzami województwa

2171

W ostatnią sobotę lutego (25 lutego) w Olsztynie obył się finałowy turniej tegorocznych rozgrywek ligi wojewódzkiej chłopców w piłce ręcznej. Nasi młodzi szczypiorniści co prawda wygrali z mistrzami województwa w ostatnim meczu, ale w wyrównaniu punktów w tabeli przeważyła wcześniejsza przegrana z Omega Mrągowem.

Gratulujemy MKS MOSiR Kętrzyn wicemistrzostwa i życzmy kolejnych sukcesów!

MKS MOSiR Kętrzyn – Omega Mrągowo 13:13 (6:9)

MKS MOSiR Kętrzyn: Damian Dymański, Piotr Czepułkowski- bramkarze, Piotr Lewczyk, Oliwier Zalewski-2, Krzysztof Żyszkiewicz-7, Filip Lewczyk, Kornel Kiełczykowski-1, Oskar Tymoszuk, Grzegorz Kasialis, Olaf Kiełdanowicz , Adrian Kaszuba-1, Julian Biela-2, Łukasz Tunkiewicz

MUKS Omega Mrągowo: Koziński Maciej, Drężek Bartłomiej, Węglewski Marcel-1, Werno Aleksander, Korbiedź Dawid-3, Barma Jakub, Ziarkowski Adrian, Barczyk Mateusz-4, Cichowski Szymon-1, Wierciszewski Jakub, Sawicki Wojciech, Fabisiak Piotr-4

Szczypiorniak Olsztyn – MDK Bartoszyce 10:15 (3:7)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Ziejewski Dominik-1, Strączek Krystian-5, Grosz Maciej, Zduńczyk Kacper, Kapuściński Igor, Linow Adam, Góralski Jakub-2, Topa Kacper-1, Masłowski Fabian, Danowski Paweł , Kozicz Rafał, Farat Kacper-1, Leśniak Adam, Konarzewski Szymon,

MDK Bartoszyce: Lewoń Korneliusz, Łuczkowski Jakub oraz Bieńkowski Jacek-1, Harhaj Bartłomiej-1, Matysiak Maciej, Broniek Wiktor, Jurewicz Łukasz-2, Grzywnowicz Marcel, Pasławski Michał, Janowicz Szymon-1, Lewandowski Piotr, Tokarz Filip-3, Sokólski Kamil, Tokarz Jakub-6, Trebliński Michał.-1

Szczypiorniak Olsztyn – Omega Mrągowo 18:17 (9:8)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Ziejewski Dominik, Strączek Krystian-2, Grosz Maciej-3, Zduńczyk Kacper-2, Kapuściński Igor-2, Linow Adam-1, Góralski Jakub-1, Topa Kacper, Masłowski Fabian, Danowski Paweł-2 , Kozicz Rafał-3, Farat Kacper-1, Leśniak Adam-3, Konarzewski Szymon,

MUKS Omega Mrągowo: Koziński Maciej, Drężek Bartłomiej-1, Węglewski Marcel-1, Werno Aleksander, Korbiedź Dawid-2, Barma Jakub-2, Ziarkowski Adrian, Barczyk Mateusz-4, Cichowski Szymon-3, Wierciszewski Jakub, Sawicki Wojciech, Fabisiak Piotr-4

MDK Bartoszyce – MKS MOSiR Kętrzyn 6:14 (4:6)

MDK Bartoszyce: Lewoń Korneliusz, Łuczkowski Jakub oraz Bieńkowski Jacek, Harhaj Bartłomiej, Matysiak Maciej, Broniek Wiktor-1, Jurewicz Łukasz-1, Grzywnowicz Marcel, Pasławski Michał, Janowicz Szymon, Lewandowski Piotr, Tokarz Filip-2, Sokólski Kamil, Tokarz Jakub-2, Trebliński Michał.

MKS MOSiR Kętrzyn: Damian Dymański, Piotr Czepułkowski-, Piotr Lewczyk, Oliwer Zalewski-2, Krzysztof Żyszkiewicz-4, Filip Lewczyk, Kornel Kiełczykowski-2, Oskar Tymoszuk, Grzegorz Kasialis-3, Olaf Kiełdanowicz , Adrian Kaszuba-2, Julian Bielak-1, Łukasz Tunkiewicz

Tabela
1 MDK Bartoszyce 10 18 158:104
2 MKS MOSiR Kętrzyn 10 17 178:89
3 MLKS Czarni Olecko 10 10 165:148
4 MUKS Omega Mrągowo 10 9 124:124
5 KS Szczypiorniak Olsztyn 10 5 122:153
6 UKS Mikołajki 10 0 104:203