GRANICA WYGRAŁA W PASYMIU

1496

Jest dobra informacja dla kibiców Granicy. Po serii porażek kętrzynianie wygrali na wyjeździe z Błękitnymi Pasym 1:0. Złotą bramkę zdobył Marcin Dwulat.

Tomasz Bobrowski, kapitan zespołu, z którym rozmawialiśmy po tym spotkaniu mówi, że to było trudne spotkanie. W pierwszej połowie przewaga należała do Granicy. – I dobrze, że udało nam się to udokumentować golem – przyznaje Tomasz Bobrowski. Druga polowa to przewaga gospodarzy. – Momentami było ciężko, ale wytrzymaliśmy do końca – mówi Bobrowski. Runda jesienna zakończona. 16 kolejka, która miała się odbyć za tydzień została odwołana. W tabeli rozgrywek Granica awansowała na 13 miejsce, ale jutro swoje spotkanie zagrają Orlęta. Ich zwycięstwo nad Mrągowia będzie oznaczało dla Granicy zimowanie na 14 miejscu w tabeli. W innym przypadku kętrzynianie zachowają 13 pozycję. Tomasz Bobrowski ma nadzieję, że po przerwie zimowej kibice ujrzą zupełnie inna drużynę. My też mamy taką nadzieję.